Black Friday

black friday

Čierna. Farba považovaná za nóbl a šik. Je nádherná, seriózna a silná. Ako povedal japonský módny návrhár, Yohji Yamamoto, „Čierna je skromná a arogantná zároveň. Je lenivá a ľahká, no zároveň tajomná.“ Čierna je farbou vzbury, náboženstva, sexepílu a sofistikovanosti. Aj preto nesmie chýbať v žiadnej kolekcii od SIKSILK, ba dokonca je v mnohých prípadoch dominantnou farbou.

Táto farba vyhovuje všetkým módnym požiadavkám, či už potrebujeme na pracovnom pohovore pôsobiť seriózne a zodpovedne, na párty rafinovane, alebo chceme na prvé rande priniesť štipku tajomna. Vzhľadom na to, že to nie je tak úplne farba, ale skôr absencia svetla či absorpcia všetkých farieb, vždy je to univerzálna voľba, čo mi mnohí z vás určite dajú za pravdu.

Nech to však znie akokoľvek presvedčivo, tento článok nie je o tom, aby si od základu prekopal svoj šatník a spálil všetko farbené. Tento článok je o niečom úplne inom, čo však rovnako súvisí s čiernou farbou. Tým niečím je Black Friday, pojem veľmi dobre známy všetkým shopoholikom, ktorý pre vás chystáme aj na našom e-shope NAHODSA a bude sa týkať všetkých kolekcií SIKSILK, vrátane collaba s Leom Messim.

Čo to je vlastne Black Friday? V prvom rade je to deň, kedy najmä obyvatelia USA spaľujú všetky nadbytočné tuky a poopičné stavy po Dni vďakyvzdania a naťahujú sa medzi sebou o posledné kúsky oblečenia či LED televízie za neuveritelne nízke ceny. Jednoducho povedané, je to deň plný extrémnych maloobchodných zliav na tovar ako oblečenie či elektronika, ktorý sa postupne rozšíril z USA do celého sveta a neobišiel ani Slovensko.

Ale ako každá minca, aj táto má dve strany. Zatiaľ čo sa mnohí ľudia snažia získať lacný televízor z uličky s elektronikou, tento každoročný kapitalistický beh za tovarom niekedy vedie k tragédiám. Webstránka Black Friday Death Count každoročne zostavuje články o ľuďoch, ktorí na Black Friday zomreli alebo boli zranení. Mnoho ľudí bolo pošliapaných v dave, ktorý chcel využiť výhodné akcie, zatiaľ čo iné čierne piatky boli poznačené streľbou a dopravnými nehodami.

Dosť však bolo čiernych myšlienok. Práve v tomto bode nasleduje najdôležitejší plot twist celého blogu. Ak si sa dočítal/a až sem, tak už vieš, že Black Friday neznamená, aby si okrem lacnej elektroniky kupoval či nosil iba čiernu, práve naopak. Značka SIKSILK sa stará o to, aby boli všetky kolekcie dokonale farebne vyvážené a vhodné na všetky príležitosti. Aj preto u nás okrem čiernych tričiek, rifiel, mikín, zimných búnd, teplákových súprav či rôznych doplnkov od SIKSILK nájdeš aj pestré spektrum farieb od bielej, šedej či tmavomodrú cez červenú, modrú, žltú až po rôzne neónové farby alebo dokonalé kombinácie viacerých farieb. A je už len na tebe, aké farby v tvojom šatníku chýbajú, alebo naopak, chýbať nemôžu. Máme všetko, čo tvoj street & sport look potrebuje. Preto na záver dodám už len jednu vec, #FOLLOWTHEMOVEMENT a nenechaj si ujsť Black Friday na NAHODSA.sk!

Pretože čítaš až dokonca, získavaš kód BLOGSIKSILK na nákup v NahodSa.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *