Definícia pohodlia a štýlu

siksilk banner

Tepláky, mikiny a teplákové súpravy sú neodmysliteľnou súčasťou mladých ľudí, ktorá je vo svete street fashion považovaná za kategóriu outfitu. Dnešná ležérna móda dovoľuje naozaj všetko a doslova prepája pohodlie a štýl. Rozťahaná mikina po kolená široká ako vrece a ide sa do mesta. Čím väčší štýl, tým lepšie. Značka SIKSILK sa drží najnovšej módy, ktorá spája fashion a sport, vďaka čomu ponúka kvalitné mikiny, tepláky a súpravy vyrobené z tých najkvalitnejších a najpohodlnejších materiálov, ktoré potešia každého náročného milovníka trendov ulice, športu a pohodlia v jednom.

Praktická tepláková súprava je ideálna na každodenné nosenie v správnej kombinácii oblečenia aj do mesta, aj na šport. Základom teplákoviek je cítiť sa pohodlne, no v spoločnosti zároveň aj sebavedomo. Názory na teplákové súpravy sa u mnohých ľudí líšia a ich popularita vo svete módy neustále stúpa a klesá každým desaťročím. Prvé teplákovky však uzreli svetlo Sveta už v 30. rokoch 20. storočia. Obdobím, ktoré predstavovalo tepláky ako športové oblečenie, ktoré bolo prijateľné na nosenie mimo telocvične, boli 60. a 70. roky. Trend nosenia športového oblečenia pokračoval aj začiatkom 80. rokov. Koncom však boli nahradené plášťovými súpravami, ktoré boli vyrobené z nylonu, no tento krátkodobý trend trval len niekoľko rokov.

messi siksilk

Koncom 90. rokov sa teplákové súpravy vrátili do bežnej módy pre mužov aj ženy, od kedy tvoria neodmysliteľnú súčasť módneho sveta. Zaujímavosťou je, že od začiatku 21. storočia sa tepláky spájajú najmä s grime hudbou v Spojenom kráľovstve. To viedlo k tomu, že bol tento štýl oblečenia v médiách spájaný s kultúrou britských street gangov, no grime hudobníci ako Stormzy sa od nich otvorene dištancovali.

U nás na NAHODSA nájdeš len tie najštýlovejšie pánske a dámske teplákové súpravy od svetových streetwear značiek. ktorým už podľahli aj naši ambasádori. Každý, kto už má nejaký ten kúsok od SIKSILK vo svojom šatníku, veľmi dobre vie, že táto britská značka kombinuje to najlepšie, čo globálne trendy ulice ponúkajú spolu s funkčnosťou a pohodlím športového oblečenia. Ležérne, vkusné a športové oblečenie v kombinácii s množstvom farebných variantov a vzorov vytvárajú výnimočnosť mestskej klasiky.

messi siksilk

Ak sa vyznáš v súčasnej móde ulice, súpravy od SIKSILK ťa svojou kvalitou, strihom a dizajnom, ktorý ovplyvňuje mladú generáciu po celom svete, určite nesklamú. A čo ťa rovnako nesklame, je široký výber najnovších kolekcií, ale aj absolútnych klasík, ktorými nikdy nič nepokazíš. Sklady s teplákovými súpravami u nás pravidelne dopĺňame novinkami, takže čekuj náš e-shop pravidelne, vyber si tú správnu súpravu pre seba a staň sa členom hnutia!

#FOLLOWTHEMOVEMENT

Pretože čítaš až dokonca, získavaš kód BLOGSIKSILK na nákup v NahodSa.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *