SIKSILK je fit voľba

SIKSILK winter

Majonézový šalát, ryba, rezeň, kačica, kapustnica, koláče… Proces eat-sleep-repeat asi počas sviatkov každý veľmi dobre pozná. Hodiny nič nerobenia, vysedávania doma v teple pred telkou, návšteva u babky, ktorá napiekla 15 druhov koláčov alebo večerný chill s kamošmi. Do toho vaječný likér, šampus, panák sem, panák tam a keď sa po sviatkoch postavíš na váhu, jej ručička vyletí z nuly na sto ako 16-valcové a 1000-koňové Bugatti Veyron.

No a dostávame sa k starej dobrej téme, ktorej sa nikto z nás nevyhne rok čo rok. A tou témou sú novoročné predsavzatia. Nadbytok kilečiek nás každý rok núti začať robiť niečo pozitívne pre seba a svoje zdravie. Zdravé stravovanie, fitko, bicykel, beh či plávanie môžu byť tou správnou voľbou. Či sa nám to však podarí a stane sa z toho dlhodobý zvyk, alebo nás to prestane po pár týždňoch baviť a všetko sa vráti do starých koľají, to už je na sile vôle každého z nás.

Ale prečo píšem o tom, ako máš začať zhadzovať nadbytočné kilá? Pretože SIKSILK a šport je ako jedno telo a jedna duša. Dokonalá harmónia tela a mysle. Temný YIN k jasnému YANG. Preto je značka SIKSILK pre teba fit voľba. A ak pozorne čítaš náš SIKSILK blog, už si si to určite všimol. Neraz sme hovorili o spolupráci značky so svetovými športovcami ako Messi a Neymar alebo o pohodlných teplákových súpravách, ktoré sú ideálne na každodenné nosenie v správnej kombinácii oblečenia aj do mesta, aj na šport.

Ale kvalitné a pohodlné teplákové súpravy nie sú to jediné od značky SIKSILK, v čom môžeš ísť športovať do fitka alebo niekam do prírody. Funkčné gym tričká, kraťasy či štýlové legíny a športové podprsenky pre dámy sa skvelo hodia k akejkoľvek športovej aktivite. Výhodou športového oblečenia od SIKSILK je jeho vysoká kvalita a predovšetkým, pohodlný strih, ktorý je pri športe nesmierne dôležitý. A funkčnosť nie je to jediné, čo značka ponúka. Ak si pri športe zároveň potrpíš aj na štýl, tak je SIKSILK pre teba to pravé orechové.

Predsavzatia teda máme určené, možností, ako sa dostať do formy, je mnoho. Už k tomu stačí len ten správny športový outfit od SIKSILK, a môžeme začať. No a aby toho nebolo málo, na našom e-shope NAHODSA pre teba tento rok chystáme ešte viac. Okrem extrémnych novoročných zliav napríklad aj kompletne novú kolekciu FIT oblečenia od SIKSILK, ktorá v našom sklade pribudne už čoskoro a bude sa dokonale hodiť k tvojim novoročným predsavzatiam. Takže nezabúdaj čekovať náš e-shop a sociálne siete, vyber si ten správny outFIT a staň sa členom hnutia!

#FOLLOWTHEMOVEMENT

Pretože čítaš až dokonca, získavaš kód BLOGSIKSILK na nákup v NahodSa.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *