Influencers

Dani Alves SikSilk

Značka SIKSILK sa vďaka kombinácii toho najlepšieho z globálnych trendov ulice, retro farieb, fresh štýlu a športového oblečenia. Stala jednou z najznámejších a najobľúbenejších značiek so street oblečením po celom svete. Aj práve preto sa môže pýšiť tým, že jej hodnoty oceňujú aj tí najlepší zo sveta hudby, športu či módy. SIKSILK sa netají ani tým, že dlhodobo spolupracuje s veľkým množstvom svetoznámych mien. Veľkej obľube sa teší aj na slovenskom a českom trhu.

Lionel Messi SikSilk

V Británii patrí značka SIKSILK jednoznačne medzi to najlepšie, čo urban fashion ponúka. Keď si spojíme jej obrovský presah medzi športové oblečenie, kvalitné športové súpravy či obuv a pridáme k tomu lásku k futbalu, ktorou je Británia známa, je úplne jednoznačné, prečo tejto značke podľahli aj tie najznámejšie mená eltinej futbalovej scény.


Športovci

Cristiano Ronaldo či Lionel Messi sú mená, ktoré netreba azda nikomu predstavovať. Niekoľko násobní držitelia Zlatej lopty, najlepšie zarábajúci a najviac diskutovaní hráči histórie patria medzi to najlepšie, čo súčasný futbal ponúka. Keď si k tomu ešte pripočítame mediálny “buzz”, ktorý v posledných týždňoch vznikol kvôli prestupom oboch hráčov, máme jasnú odpoveď, prečo sa o nich hovorí ako o dvoch najslávnejších futbalistoch histórie. Ale čo to má spoločné so SIKSILK? No napríklad aj to, že obaja hráči hrdo obliekajú jej najnovšie kolekcie, ktoré prezentujú aj na verejnosti, pri tlačových konferenciách, v rozhovoroch či na sociálnych sieťach.

Cristiano Ronaldo SikSilk

No tam to vôbec nekončí. Kolekcia SIKSILK x Dani Alves, ambasádori ako Theo Hernandez či Deontay Wilder, hráči ako Neymar a Suarez alebo niekoľkonásobný majster sveta F1, Lewis Hamilton, sú len dôkazom obrovského vplyvu značky vo svete športu. Dosť však bolo o športe.


Hudba

Obľúbený DJ milujúci torty, Steve Aoki, sa už niekoľko rokov stará o to, aby sa všetky najdivokejšie festivalové a módne sny stali realitou. Dôkazom toho je aj collabo kolekcia SIKSILK x Steve Aoki, ktorá nie je pre slabé povahy a obsahuje len tie najhorúcejšie módne kúsky. Rovnako pulzujúca ako jeho EDM sety, aj táto spolupráca sa stala okamžitým hitom plným esenciálnych módnych kúskov vylepšených o živé farby a nezameniteľný symbol – smajlíka Steva Aokiho. To, že si značka našla svoje miesto aj vo svete hudby, nesvedčí len kolekcia SIKSILK x Steve Aoki. Exkluzivite a vysokej kvalite značky podľahli aj mená ako Carl Cox, britský techno a house DJ, majiteľ agentúry Ultimate a vydavateľstva Ultimatum Records, či americký rapper a herec, ktorý svoju najväčšiu slávu dosiahol vydaním štúdiových albumov Get Rich or Die Tryin‘ a The Massacre, Curtis James Jackson a.k.a. 50 Cent.

50cent SikSilk


Slovensko

A pri hudbe ešte chvíľu ostaneme, no tentokrát sa presunieme na Slovensko, kde si značka SIKSILK našla svoje miesto. Asi najzvučnejšie meno, ktoré na svojej hrudi hrdo nosí najnovšie kolekcie SIKSILK, je Michal Straka, umeleckým menom Ego. Jeho kariéra sa začala črtať približne v roku 1996. Popri graffiti sa dostal k rapu – neskôr aj k Rytmusovi, čo viedlo k založeniu skupiny Kontrafakt. A ďalej to už každý fanúšik hip-hopu dobre pozná. Jeho tvorba ho doviedla až k spolupráce s Nahodsa, ktorá odštartovala jeho obľubu značky SIKSILK, ktorej najnovšie kúsky sme mohli vidieť aj počas jeho show na Vibe Feste.

Ego SikSilk

Tou sa netají ani ďalšie zvučné meno slovenskej scény, Michael Švehla a.k.a. Majself. S rapom začal už v šestnástich rokoch a odvtedy našiel nielen smer, ktorým sa začal uberať, ale získal si najmä široké publikum. Albumy ako Eden, Neptun, TRIP, Rómeo a Júlia či jeho najnovší počin, Porcelán, mu právom zaistili miesto medzi top interpretmi na Slovensku. A rovnako top je aj spolupráca Majselfa s Nahodsa a SIKSILK. Otvorený a pozitívny prístup, entuziazmus a láska k tvorbe sú hodnoty, za ktorými si stojí nielen Majself, ale aj SIKSILK.

Majself SikSilk

O pestrosti značky svedčia aj ďalšie známe slovenské mená, ktoré sa radi prezentujú v jej najnovších kolekciách. Slovenská moderátorka, Zuzana Belohorcová, či obľúbený YouTuber, Matej Zrebný rovnako podľahli tejto populárnej britskej značke. Jej módne kúsky sme však mohli vidieť napríklad aj Dokkeytinovi, Yungfakgodovi, či našim ambasádorom a DJom, Markovi Mazagovi a Trezorovi.


Tak čo? Ešte stále váhaš, či sa aj ty staneš členom svetového hnutia, aké značka SIKSILK reprezentuje? #FOLLOWTHEMOVEMENT

Pretože čítaš až dokonca, získavaš kód BLOGSIKSILK na nákup v NahodSa.sk