Jeseň/zima 2021

SikSilk jackets

V týchto zvláštnych pandemických rokoch by nám mohlo byť odpustené, keď si myslíme, že tohtoročné trendy jeseň/zima sú trochu nevyspytateľné. Odvtedy, ako mnohé značky uzavreli sezónu už začiatkom marca minulého roka, sa toho vo svete módy udialo skutočne mnoho. Len veľmi málo ľudí mohlo predpovedať rozsah globálneho zatvárania, ktoré nasledovalo a odhalilo relatívne slabiny módneho priemyslu. Bohužiaľ, z rastúcich čísel a prudko stúpajúcej pozitivity to aj tento rok vyzerá tak, že budeme opäť nútení všetko zatvárať. To však neplatí pre SIKSILK, ktorá je každú sezónu otvorená novým možnostiam a nebojí sa ísť ani do rizika.

Nová kolekcia jeseň/zima značky SIKSILK je ohromujúcou zbierkou trendových a moderných možností. Pohľad na tohtoročný lookbook ponúka niekoľko štýlových kúskov, vďaka ktorým budete aj túto jeseň a zimu vyčnievať z radu plného bežných strihov či farieb. Ako je už pri značne SIKSILK zvykom, kolekcia je charakteristická ich nestarnúcou klasikou – fúziou pouličného štýlu a športového oblečenia, ktorá je presne to, čo mám osobne rád aj ja.

SikSilk jacket
SikSilk jacket
SikSilk jacket

Zaujímavé excentrické oblečenie s výraznou individualitou a moderným štýlom, to je presne rukopis, akým je značka známa po celom svete. A aj, keď by ste si mysleli, že mestské oblečenie vyzerá vždy rovnako, SIKSILK to robí výrazne inak a posúva hranice módy každou kolekciou. A výnimkou nie je ani tohtoročná kolekcia jeseň/zima 2021. Tak neváhaj a utekaj to omrknúť na e-shop Nahodsa.

Pretože čítaš až dokonca, získavaš kód BLOGSIKSILK na nákup v NahodSa.sk