Messi x SIKSILK

lionel messi

Keď spojíme SIKSILK ako značku, ktorá ponúka to najlepšie z urban fashion a lásku k futbalu, ktorou je britská značka povestná, dostaneme vo výsledku len tie najvyhľadávanejšie mená svetovej futbalovej scény, akými sú bez pochýb hráči ako Cristiano Ronaldo, Lionel Messi či Neymar a Suarez, ktorých netreba predstavovať žiadnemu futbalovému fanúšikovi. Vo svete futbalu síce netvoria jeden tím, ale predsa majú jednu vec spoločnú. A tou je, ako som už spomínal, že všetci sú hrdými nositeľmi či dokonca tvorcami najnovších kolekcií značky SIKSILK, ktoré sa tešia obrovskému úspechu po celom svete.

Anglicko, ako svetová veľmoc futbalu, je rodiskom nejedného známeho futbalistu a množstva ďalších talentovaných športovcov. Tým, že SIKSILK ako značka vznikla práve vo Veľkej Británii, je pre nich kultúra spojená s futbalom prakticky tradíciou. Lionel Messi síce z Anglicka nepochádza , avšak radí sa medzi najlepších futbalistov na svete a v spojení s krajinou žijúcou futbalom, nevznikne nič iné ako TOP spolupráca. Žeby sme sa raz dočkali spolupráce s Veľkou Britániou nie len vo svete fashion ale aj vo svete futbalu? Necháme sa prekvapiť.

messi siksilk

Tento článok však bude o jednom z hlavným ambasádorov značky a jeho najnovšej kolekcii, ktorá vznikla v spolupráci so SIKSILK a bude dostupná už tento mesiac. O ambasádorovi, ktorý je často považovaný za najlepšieho hráča na svete a všeobecne považovaný za jedného z najväčších hráčov všetkých čias.

Leo Messi alebo celým menom Lionel Andrés Messi Cuccitini je argentínsky profesionálny futbalista, ktorý sa narodil 24. júna 1987 v Rosariu. Jeho láska k futbalu začala už keď mal päť rokov, kedy ho začal trénovať jeho otec.

Vášeň pre šport teda vzrastala už od útleho veku, pričom neustále hrával so svojimi staršími bratmi Rodrigom a Matíasom a bratrancami Maximilianom a Emanuelom Biancucchi, z ktorých sa obaja stali profesionálni futbalisti. V jedenástich rokoch mu bol diagnostikovaný nedostatok rastových hormónov, ktorý však nijako negatívne neovplyvnil jeho žiarivú budúcnosť a bohatú kariéru profesionálneho futbalistu. Na finančne náročnú liečbu problému s rastom nemali jeho rodičia peniaze. Vtedajší riaditeľ tímu FC Barcelona však ​​ponúkol Messimu kontrakt vrátane zaplatenia celej liečby a presťahovania sa do Španielska. Pre Messiho sa jednalo o ponuku, ktorá sa neodmieta a jeho rodina ochotne súhlasila podporiť vášeň svojho syna.

V súčasnosti je jedným z najlepších futbalistov sveta, vyhral po šesťkrát Zlatú loptu aj Európsku Zlatú kopačku, štyrikrát Ligu majstrov UEFA, desaťkrát vyhral s Barcelonou La ligu a šesťkrát Copa del Rey, ďalej veľké množstvo iných domácich aj zahraničných pohárov vrátane hráča či športovca roka. Doposiaľ je najlepším historickým strelcom Ligy majstrov, drží rekord v počte nastrieľaných gólov v La lige a patrí medzi najlepšie platených futbalistov sveta. Čo sa týka aktivít mimo futbalu, v roku 2007 založil Messi nadáciu „Leo Messi Foundation“, ktorá podporuje prístup k vzdelaniu a zdravotnej starostlivosti pre ohrozené deti a UNICEF v marci 2010 vyhlásil Messiho za vyslanca dobrej vôle.

messi siksilk

Jeho úspechy priam až presahujú hranice nášho sveta a dalo by sa o nich písať ešte veľmi dlho. Čo však spája Messiho a SIKSILK, nie je iba láska k športu. Tak ako sa z myšlienky a koníčka vyrábať návrhy na baseballové dresy a čiapky stalo celosvetové hnutie inšpirované a uznávané najlepšími svetovými športovcami, ovplyvňujúce mladú generáciu po celom svete, tak aj životný príbeh chlapca z Rosaria, z ktorého sa stal najlepší hráč histórie, dokáže inšpirovať milióny životom mladých ľudí po celom svete a ukázať im, že nie je dôležité odkiaľ pochádzaš či koľko máš peňazí. Ale že aj z teba môže byť svetová ikona, pokiaľ v to veríš z celého svojho srdca a ideš si za svojim cieľom. A to je posolstvom hnutia značky SIKSILKa novej kolekcie, ktorá vychádza v spolupráci práve s Lionelom Messim a je dostupná na Nahodsa.sk PRÁVE TERAZ

lionel messi

Pretože čítaš až dokonca, získavaš kód BLOGSIKSILK na nákup v NahodSa.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *