SIKSILK 4 KIDS

siksilk kids

To, že SIKSILK kombinuje to najlepšie z globálnych trendov ulice a športového oblečenia, o tom niet žiadnych pochýb. Módne kúsky a kolekcie tejto atletickej a štýlovej britskej značky sú inšpirované najlepšími svetovými športovcami a kultúrou, ktorá ovplyvňuje všetky generácie po celom svete. A všetkými generáciami myslím naozaj všetky, pretože SIKSILK nezaostáva pozadu ani vo svete módy pre mládež. Ba naopak, udáva čerstvý vánok a jeho smerovanie k novým trendom každou ďalšou kolekciou pre mladých.

Aby sme však dali veci na pravú mieru, detské oblečenie nenájdeš iba pod samotným brandom SIKSILK. Pretože po obrovskom úspechu kolekcií SIKSILK sa tím dizajnérov podujal na novú výzvu. A tou bolo založenie sub-brandu Illusive London, značky určenej najmä pre juniorov a plnej slim, gym či skinny strihmi a tradičným dizajnom, ktorým sa značka SIKSILK dostala na výslnie pouličnej módy. Ľudia zo SIKSILK veľmi dobre vedia, že mladí ľudia s nimi radi zdieľajú filozofiu mestskej kultúry a stoja za všetkým, čo pre nich značka robí. Aj oni sa stali členmi hnutia.

Či už ide o SIKSILK alebo Illusive London, oba brandy už tradične prinášajú pouličné stálice, ako sú štýlové mikiny s kapucňou či bez, tepláky, kraťasy, tričká, teplákové súpravy, ale aj obľúbený ripped denim a zimné bundy. Upriamiť pozornosť treba aj na už niekoľkokrát spomínanú kolekciu SIKSILK x Messi, ktorá nezabudla na mladšie generácie a priniesla tak kvalitnú kombináciu športového a pouličného oblečenia aj pre juniorov. Či už obľubuješ jednofarebné alebo preferujete kvetinový dizajn či dokonca prechodové farby, máme pre teba množstvo dizajnových kúskov, ktoré si zaslúžia miesto v tvojom šatníku.

SIKSILK kids
SIKSILK kids
SIKSILK kids

Aby sme si to na záver zhrnuli, spojenie detského oblečenia s módou SIKSILK je rovnako štýlové a kvalitné ako pre dospelých. Je to značka, ktorú chcú nosiť všetci mladí ľudia, ktorí majú cit pre módu a medzi ich preferencie patrí kvalita a pohodlie. Ak teda hľadáš niečo pre seba alebo pre svoje deti, si na správnom mieste, pretože na našom e-shope NAHODSA máme pre teba množstvo skvelých kúskov, z ktorých si určite vyberieš. Okrem toho pre teba pripravujeme aj kopec noviniek od SIKSILK, ktoré u nás nájdeš už čoskoro. Preto sleduj náš e-shop, čítaj náš blog a followuj naše sociálne siete, kde ti nonstop prinášame najnovšie trendy a vychytávky zo sveta módy. Nahoď seba a svoje deti do SIKSILK a staňte sa spoločne členmi hnutia!

#FOLLOWTHEMOVEMENT

Pretože čítaš až dokonca, získavaš kód BLOGSIKSILK na nákup v NahodSa.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *