SIKSILK Story

Obleč sa do značky SIKSILK a staň sa členom celosvetového hnutia! Táto mestská, atletická a inkluzívne štýlová britská značka kombinuje to najlepšie z globálnych trendov ulice a športového oblečenia. Ich módne kúsky sú inšpirované najlepšími svetovými športovcami a kultúrou, ktorá ovplyvňuje mladú generáciu po celom svete. Ich cieľom je stať sa viac ako iba značkou. Ich cieľom je stať sa životným štýlom.

Od myšlienky po fenomén

Myšlienka vytvoriť značku SIKSILK sa zrodila v roku 2012 trom kamarátom z anglického Scarborough, ktorí v túto myšlienku rozvíjali najskôr ako koníček robiť návrhy na baseballové dresy a čiapky. Dnes už značku poznajú mladí ľudia, športovci či hudobníci vo viac ako 141 krajinách sveta a tam to rozhodne nekončí. Značka naďalej progresívne expanduje a získava si svoje miesto na trhu po celom svete. Hlavnou cieľovkou značky sú v prvom rade ľudia, ktorí milujú aktívny a zdravý životný štýl spojený so zábavou, kultúrou a hudbou. V neposlednom rade je určená aj tým, čo sa netaja zmyslom pre detaily a aktuálne trendy.

Kvalita a udržateľnosť

Všetky produkty sú starostlivo navrhnuté interne SIKSILK dizajnovým tímom. Vďaka veľkej škále strihov a štýlov značka dokáže osloviť široké spektrum ľudí. Ležérne, vkusné a športové oblečenie v kombinácii s množstvom farebných variantov a vzorov vytvárajú výnimočnosť mestskej klasiky. Cieľom brandu je, aby bolo všetko oblečenie vrátane džínsoviny vyrobenej z obnoviteľných tkanín ako organická bavlna či recyklovateľná priadze.

Len to najlepšie

Čo sa týka štýlu, brand spája posadnutosť americkou a japonskou kultúrou s domácim dizajnom prostredníctvom jedinečnej ponuky súčasného pánskeho a dámskeho oblečenia. SIKSILK je kombinácia toho najlepšieho z globálnych trendov ulice, retro farieb, fresh štýlu a športového oblečenia. Obuv SIKSILK je štýlová kombinácia športovej obuvi, ktorá sa stretáva s najnovšími trendmi ulice.

Podľahne jej každý

SIKSILK dlhodobo spolupracuje s veľkým množstvom svetoznámych mien ako Theo Hernandez, Christiano Ronaldo, 50 Cent, Lionel Messi, Neymar, Lewis Hamilton, Roberto Firminio, Deontay Wilder alebo Dani Alves. Značka sa teší veľkej obľube aj na slovenskom trhu. Dôkazom exkluzivity a vysokej kvality značky sú aj mená ako Ego či Majself, ktorí pravidelne dopĺňajú svoje šatníky o najnovšie kolekcie.

Od fenoménu k zákazníkovi

SIKSILK sa vďaka aktívnemu prístupu k zákazníkovi a neustále novej ponuke aktuálnych trendov rýchlo stala jednou z najznámejších a najobľúbenejších značiek so street oblečením po celom svete. Snaží sa poskytnúť zákazníkovi maximálnu spokojnosť a kvalitu za primeranú cenu. Jej hlavným cieľom však je stať sa viac ako iba značkou. Jej cieľom je stať sa životným štýlom.

#FOLLOWTHEMOVEMENT

Pretože čítaš až dokonca, získavaš kód BLOGSIKSILK na nákup v NahodSa.sk