Svieži jarný vzduch

Jarné upratovanie

Zima pomaly uberá na obrátkach, dotyky slnečných lúčov začínajú príjemne zohrievať a už dokonca vykúkajú aj prvé snežienky. Aj ty cítiš ten svieži jarný vzduch? Príroda sa prebúdza po dlhom spánku a prináša nám dlhšie a teplejšie dni. A preto nastal ten čas urobiť priestor niečomu novému aj v našich šatníkoch. A veľké jarné upratovanie je na to ako stvorené. Obľúbené oblečenie o kúsok posuň, nenosené daruj tým, ktorí to momentálne potrebujú najviac a uvoľni miesto niečomu novému, sviežemu ako jar sama.

Ak si si myslel, že my v e-shope NAHODSA sme ako medvede a že sme hybernovali celú zimu, tak si sa škaredo mýlil. Rovnako je na tom aj značka SIKSILK, spoločne s ktorou sme pre vás chystali nové módne tredny a kolekcie. Ani nevieš ako veľmi sa tešíme, že v najbližších dňoch zaplnia šatníky a ulice ľudí, ktorí si potrpia na štýlový a kvalitný outfit. Možno si zopár z vás už aj všimlo, že prvá časť jarnej kolekcie je už v obehu na našom e-shope a niekoľko kúskov už má aj svojich prvých majiteľov. Druhý jarný drop spoločne so športovou kolekciou chystáme už na apríl, máj a jún, no to si predstavíme čoskoro v ďalších článkoch, tak nezabúdaj pravidelne sledovať náš SIKSILK blog.

SIKSILK apparel
SIKSILK kids

O tom, že nové jarné kolekcie od SIKSILK dodajú tvojmu looku nádych čerstvosti, niet ani pochýb. Nová kolekcia jar 2022 je spojením jasných, odvážnych farieb so silou čiernej a eleganciou bielej farby. Takéto spojenie prináša nový spôsob hry s módou a štýlom, ktorý je priam ódou na slobodu a ľahkovážne sebavedomie. Ďalším dôležitým faktorom, ako je to už pri brande SIKSILK známe, je jeho kvalita. Cieľom značky je optimalizovať životnosť každého odevu, aby slúžil dlhú dobu. Aj keď príde čas, aby si sa ho vzdal, stále si zaslúži posunúť ho niekomu, kto ho ešte využije, čo v aktuálnej situácii platí dvojnásobne. Kvalita je jednou z najvyšších priorít brandu v procese výroby a každý kúsok kolekcie musí spĺňať vysoké štandardy kvality. Pri výbere materiálov je vždy zohľadňovaný aj vplyv na životné prostredie a udržateľnosť, pretože značka SIKSILK si uvedomuje dôležitosť trvalej udržateľnosti v módnom priemysle a negatívneho vplyvu rýchlej módy na životné prostredie. To je dôvod, prečo kladieme taký dôraz na kvalitu, dizajn a funkčnosť každej kolekcie. Ak ťa zaujíma téma udržateľnosti v módnom priemysle, viac sa dočítaš v našom blogu o Core kolekcii od SIKSILK, kde sme sa udržateľnosti venovali podrobnejšie.

Nová jarná kolekcia je dôkazom toho, že SIKSILK ani po niekoľkých rokoch nestráca nápaditosť, originalitu, cit pre nové trendy a zachováva si svoj benchmark v každom kúsku pre pánov, dámy, ale aj deti. Aktuálne trendy v kombinácii s pouličnou kultúrou a športom ústia do štýlových minimalistických dizajnov, ktoré nesmú chýbať v šatníku žiadneho milovníka kvalitného oblečenia. Tak klikaj na e-shop NAHODSA, vyber si z pestrej jarnej kolekcie od SIKSILK a staň sa členom hnutia!

#FOLLOWTHEMOVEMENT

Pretože čítaš až dokonca, získavaš kód BLOGSIKSILK na nákup v NahodSa.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *