Valentín so SIKSILK

Valentínske tipy na darček

Zabudnúť na sviatok všetkých zamilovaných a teda aj na svoju milovanú polovičku môže byť veľmi nepríjemným sklamaním, ale ver mi, že sa to deje bežne každý rok. No našťastie sme tu pre teba my, e-shop NAHODSA s tvojim obľúbeným SIKSILK blogom, aby sme ti pripomenuli, že už za pár dní, v pondelok 14. februára, je deň svätého Valentína a aby si aj ty nestal jedným z nešťastníkov, ktorí na to klasicky zabudnú.

Poďme si ale najprv povedať niečo viac o tomto dni. Valentín oficiálne vznikol v roku 496 po oficiálnom vyhlásení pápeža Gelasia I. na počesť rímskeho kňaza Valentína, ktorý aj napriek zákazu cisára Claudia tajne sobášil zamilované páry. Keď to cisár Claudius zistil, uväznil Valentína a odsúdil ho na trest smrti. Poprava sa konala 14. februára. Pred svojou smrťou napísal Valentín milostný list dcére väzenského dozorcu, do ktorej sa zaľúbil. A tak vzniklo prvé valentínske prianie. Súčasnú podobu však Valentín získal okolo začiatku sedemnásteho storočia, vo Veľkej Británii. 

V súčasnosti je tento sviatok venovaný zaľúbeným párom, ktoré si počas neho kupujú darčeky ako sladkosti, kvety či romantickú večeru. A my máme pre teba ešte niečo. Nie sú to síce sladkosti, kytice alebo rande, ale zaručujem ti, že to tvoju polovičku poteší rovnako, možno aj trošku viac. U nás nájdeš všetko pre pánov, ale aj dámy. Vďaka spojeniu kvality, pohodlia a štýlu, ktorú ti SIKSILK prináša s každou svojou kolekciou, môžeš zvoliť pre seba a svoju polovičku minimalistický outfit z CORE kolekcie alebo niečo elegantné zo spolupráce s Messim, čo sa dokonale hodí aj na už spomínanú romantickú večeru. V prípade, že sa spolu chystáte na akčnejšie rande spojené so športom alebo prírodou, jednoznačnou voľbou sú teplákové súpravy od SIKSILK, ktoré definujú spojenie pohodlia a štýlu, gym tričká, legíny alebo športové podprsenky, o ktorým sme písali aj v predošlom blogu

Pokiaľ sa ešte predsa len nevieš rozhodnúť, nezabudni sledovať naše sociálne siete, kde pravidelne postujeme novinky či štýlové outfity, ktorými sa môžeš inšpirovať pri výbere vhodného valentínskeho darčeku. A ak sa poponáhľaš, ešte stihneš aj nadupaný valentínsky výpredaj na našom e-shope NAHODSA. Okrem toho pre teba pripravujeme aj množstvo nových kolekcií od SIKSILK, ktoré si budeš môcť objednať už čoskoro. Svätého Valentína som ti teda pripomenul, už len dodám, aby si nezabúdal čekovať náš e-shop, čítať náš blog a followovať naše sociálne siete, kde ti nonstop prinášame najnovšie trendy a vychytávky zo sveta módy. Nahoď sa do SIKSILK a staň sa členom hnutia!

#FOLLOWTHEMOVEMENT

Pretože čítaš až dokonca, získavaš kód BLOGSIKSILK na nákup v NahodSa.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *