Zimné bundy

SikSilk Jacket

Keďže sú horúce dni a letné noci, ktoré trhali teplotné rekordy pomaly za nami, je čas sa pripraviť na to, že nejaký ten rekord padne aj túto zimu. Niektorých z nás možno teší myšlienka na prvé snehové vločky, pohodovú atmosféru pri vianočnom stromčeku, avšak nie každý z nás má v obľube práve toto ročné obdobie. Je samozrejme rozdiel, či si vyberáš outfit do školy, práce alebo na lyžovačku, základom je poriadna zimná bunda, ktorá bude plniť svoje hlavné funkcie.

S novými kúskami z kolekcie od SIKSILK sa však nebudeš musieť obávať absolútne ničoho, pretože ťa pripravia na čokoľvek, čo ťa vonku čaká. A dokonca štýlovo. Naše sklady sú už v dnešných dňoch dostatočne zásobené kolekcou jeseň/zima 2021 a prvé kúsky už majú aj svojich majiteľov. No zimné bundy, to je kategória sama o sebe. “Aká bunda je pre mňa tá práva? Ktorý strih sa mi najviac hodí? V ktorej bunde budem vyzerať štýlovo a ochráni ma pred zimou?” Práve zimné bundy spôsobujú mnohým ľuďom nemalé bolehlavy. My ti však veľmi radi pomôžeme.

SikSilk jacket
SikSilk jacket
SikSilk jacket

Ako som už spomínal, požiadavky na bundu sa líšia v závislosti od toho, kde sa práve budeš nachádzať. Budeš ju nosiť len do práce? Budeš v nej športovať? Bude to bunda na príležitostné prechádzky či randenie? V každom prípade, základným účelom je jej funkčnosť, preto si treba vopred premyslieť, kam ju budeš nosiť.

SikSilk jacket

V posledných rokoch sa veľkej obľube na módnom trhu tešia práve páperové bundy, ktoré zároveň tvoria dominantnú časť tohtoročnej zimnej kolekcie od SIKSILK. Podľahol im napríklad aj náš influencer, Ego. Páperové bundy ťa zahrejú okamžite, pretože perie patrí k najkvalitnejším izolačným materiálom. Vďaka tomu patria nielen k elite pri prežití v extrémnych podmienkach v zime, ale aj k elite mestskej módy.

SikSilk jacket

Mimoriadne obľúbené sú tzv. „parky“, ktoré sú typické dlhším strihom. Vidieť si ich mohol aj na ďalšom z našich influencerov, na rapperovi Majselfovi. Parky majú väčšinou kožušinku na kapucni, ktorá ťa ochráni pred padajúcim snehom a zároveň podčiarkne tvoj zmysel pre módu. Nič nepokazíš ani „oversize“ strihom, ktorý padne ako uliaty každému bez ohľadu na typ jeho postavy. Výhodou je, že tieto väčšie strihy zakryjú aj prípadné nedostatky a sú mimoriadne príjemné na nosenie.

SikSilk jacket
SikSilk jacket
SikSilk jacket

Výhodou značky SIKSILK je aj jej úzka spojitosť so športom, vďaka čomu je možné niektoré bundy využiť aj na voľnočasové aktivity. V tom prípade však odporúčam tenšie bundy. Telo bude pri pohybe samo generovať teplo a teda nepotrebuje nadbytočnú ochranu pred chladom. Dôležité je však dbať na pohodlie a vybrať si ten správny strih.

SikSilk jacket
SikSilk jacket

SIKSILK aj v tohtoročnej zimnej kolekcii však ponúka širokú škálu dizajnov, strihov a farieb pre pánov i dámy. Pestrý výber je vhodný aj pre tých najnáročnejších milovníkov kvalitnej módy a možností pre experimenty ponúka aj tento rok naozaj mnoho. Základom je nebáť sa toho! Všetky kúsky z kolekcie sú nadčasové a stačí ich už len zladiť s obľúbenými džínsami od SIKSILK či pohodlnou obuvou. Neboj sa preto ani ty experimentovať, priprav sa na chladné počasie a zaobstaraj si módnu zimnú bundy na e-shope Nahodsa, ktorá bude v súlade s tvojou osobnosťou a koniec koncov i šatníkom.

Pretože čítaš až dokonca, získavaš zľavový kupón BLOGSIKSILK na NahodSa.sk

Pretože čítaš až dokonca, získavaš kód BLOGSIKSILK na nákup v NahodSa.sk